Jdi na obsah Jdi na menu
 


Astrologie-temné stíny BÝK

 

 

 

Býk - představte si býka a budete vědět, jak poznat zrozence v tomto znamení. Podívejte se na svůj horoskop. (21.4. - 20.5.)

 

 

Býk | 21.4. - 20.5.

horoskopPředstavte si býka a budete vědět, jak poznat zrozence v tomto znamení. Je silný, pevný, klidný a jen tak ho něco z míry nevyvede. Pokud už k tomu dojde, jděte mu z cesty, býčí zuřivost si jistě umíte představit. I impulsivnější Býk vybuchne třeba jen jednou nebo dvakrát do roka, ale pak to stojí za to. Jinak je rovnováha sama, moc toho nenamluví, pohybuje se rozvážně a stojí nohama na zemi.

Býk je nejsmyslnějším znamením zvěrokruhu, je něžný a vášnivý, ale jako milenec poněkud zdrženlivý, nepřístupný a mlčenlivý. Ve vztahu rád hraje pasivní roli, aktivitu očekává od partnera . Zrozenci v tomto znamení chtějí být rozmazlováni a obdivováni, ale Vy sami se od nich milostných komplimentů nedočkáte.

V lásce se na ně lze spolehnout pokud jsou s partnerem spjati hlubokým citovým poutem, i když nelze vyloučit občasnou nevěru způsobenou jejich nenasytností. I přesto všechno jsou nejvhodnějšími partnery pro život i manželství pro svoji klidnou povahu. Není-li Býk v manželství spokojen tak se většinou nerozvádí.

Pokud Býk něco nebo někam nechce, prostě s ním nehnete. Může být mrzutý a podrážděný, ale ne nervózní. Jeho myšlení je abnormálně rychlé, činy a rozhodnutí pomalá a rozvážná. U Býků vždy víte na čem jste a jaké reakce od nich můžete očekávat.

Pokud budete Býkovi tvrdit, že je tvrdohlavý, bude vám to vyvracet a přesvědčovat vás, že je jen rozumný a trpělivý. Trpělivost se mu určitě upřít nedá, ale více tvrdohlavců, než ve znamení Býka rozhodně nepotkáte. Jinak jsou to dobráci, kteří jsou velmi oddaní rodině a přátelům. Ustojí i rány osudu, pod kterými by se jiní lidé složili.

Býci nemají rádi změny a dávají přednost pohodlí vlastního domu. Když se rozhodnou si jej pořídit, obvykle se jim to podaří. Stejný vztah mají k půdě a tak jsou-li ve městě, mají alespoň truhlíky plné květin a rádi unikají před přílišným shonem do přírody.

 

Býkova chuť k jídlu je pověstná a nestačíte se divit, co všechno dokáže stláskat, aniž by mu z toho bylo špatně. Potkáte-li Býka, který je na dietě, zapište si to do kalendáře, bude to totiž malý zázrak. Býkův humor je srdečný a rozhodně není škodolibý. S krutostí a pomstychtivostí se u nich nesetkáte.

Těžko potkáte Býka, který by nebyl finančně zajištěný. Když se dostane k penězům, obvykle si je udrží. Peněz si váží, jsou pro něj zárukou bezpečí a spokojenosti. Mrhání a výstřednost není nic pro něj. Ale není lakomý a vždy rád po zásluze vypomůže.

Téměř u každého Býka zaregistrujete, že jsou nějak ovlivněni hudbou a uměním. Pokud zrovna nezpívají na pódiu, poslouchejte u koupelny a pokud nebude zpívat, nejspíš se bude věnovat malování.

Opačné pohlaví Býky rozhodně nenechává chladnými. Nečekejte však, že vás budou lovit a uhánět. Nemají to zapotřebí když vědí, že vás to k nim samo přitáhne. Učiníte-li sami nabídku a Býk bude mít zájem, chopí se jí. Nebude vám denně vyznávat lásku, ale k tomu, abyste poznali, že vás miluje to nebudete potřebovat.

Pro svou rozhodnost a odhodlanost najdete Býky na všech úrodných místech. Ať je to farma nebo banka, realitní kancelář či řeznictví. Jsou stejně tak úředníky, inženýry, jako filmovými hvězdami. Pro svou lásku k přírodě je najdete i v zahradnictví.

Zdraví Býků bývá obvykle výborné, pokud si svou chutí k jídlu nezpůsobí nadváhu a následné potíže se srdcem, krevním oběhem a křečovými žilami. Citlivé na infekce či úrazy jsou krk, reprodukční orgány, nohy a páteř. Když Býka něco skolí, může se uzdravovat pomalu, když odmítá lékařské pokyny - jak jinak - než tvrdohlavě. Potřebuje čerstvý vzduch a pohyb.

Býk

Druhé znamení Zvěrokruhu.

První znamení země.

První trvalé znamení.

Řídící planeta: Venuše.

Šťastné číslo: Šest a všechna čísla dělitelná šesti.

Astrologický symbol: Býk.

Astrologické barvy: Jarní barvy, bílá, zelená, citrónová, šeříková.

Astrologické kameny: Briliant, opál, měsíček.

Býk řídí druhý Dům horoskopu.

Partner pro Býka: PANNA, KOZOROH, ŠTÍR, STŘELEC, BLÍŽENCI

Býk a jeho démoni

Jaké máte plusy a v čem vynikáte, již víte. To pohladí ego. Nyní je čas potkat své zlé dvojče. Pokud se nachází vaše sebeúcta na bodu mrazu, raději dál nepokračujte… Budeme se zabývat vaší hanebnou osobností, sexuálním životem a mizernými vztahy. Strašným zaměstnáním i tím, jak se s vámi příšerně žije…

 

 

 

 

Býk je ženské, pevné znamení, kterému vládne Venuše. Temnota z vás činí hrubé požitkáře v zajetých kolejích. Jste poháněni tupou zlostí a nenasytnou lásku k penězům. Podívejte se na své démony... (21.4. - 20.5.)

 

 

 

Protivné návyky:

 • Dochvilnost: Nikdy nechodíte pozdě, nepřišli jste a ani nepřijdete. Ve Švýcarsku by mohli podle vás seřizovat hodinky. Zvláštní je, že ostatní přijdou na sraz s vámi vždy pozdě.
 • Ukazatel výbušnosti: Z nuly do bodu varu přibližně za půl roku, ale v pětiletém cyklu. Každého v dosahu naberete na rohy. Za deset dní od útoku se mohou lidé přiblížit s čokoládou…

Osobnost: zatvrzelí, neústupní, ovládající druhé

Lenochodi u mlýna na zrno a hovězí, milovníci peněz. Říká se o vás, že jste pomalí, jistí, stálí a spolehliví. V realitě jste však nudní a pohnete se až po postrčení klacíkem. Říká se o vás, že pěstujete lásku ke krásným věcem a máte smysl pro tradice. Ve skutečnosti jste úzkoprsí nadmaterialisté, zakleslí v kolejích, které jsou vyježděné aspoň deset centimetrů. Vaše honba za penězi je tak naléhavá, že ostatní hází ručník do ringu… Slovo majetnický je slabé, máte v sobě zášť a jste žárliví. Ať máte sebevíc, nesnesete fakt, že: 1.) nemáte víc, 2.) to mohou mít jiní, 3.) jiní lidé mohou mít více než vy. Jste paličatí, v názorech neoblomní, slova „přizpůsobit se“ či „změnit se“ ve slovníku nemáte. Vaší tvrdou kůži změkčujete přepravkami kvalitního alkoholu, hostinami o deseti chodech a týmem masérů – trpíte totiž požitkářským hédonismem…

Stupnice proradnosti

B++. Postrádáte spontánnost k takovému chování, ale sepisujete si kritizující e-maily a kousavé dopisy do respektovaných novin, když máte pocit, že někdo pochybuje o vašem postavení. Váš vnitřní kozel takové skrupule nemá, hlavně po pár sklenkách vína.

  Oblíbený smrtelný hřích:

Když dokončíte analýzu, vyberete Lakomství. Nenasytnost zní vulgárně, ale Lakomství je chladné hromadění, hlad, který vás vysává zevnitř, takže máte propadlé tváře a drobounké srdce a sedíte jako drak skrčený na pokladu. Dále je to Chtíč a Nestřídmost (kozy sežerou všecko).

  Ascendent

Pozor, následující řádky jsou náročnější pro mozek! Vaše sluneční znamení je ovládané vycházejícím znamením. To znamená znamením zvěrokruhu, které se krčilo nad obzorem tu minutu, kdy jste přišli na svět. Určuje ho tedy hodina vašeho narození. Na internetu se nachází již dostatek aplikací, kde ho můžete zjistit. Sluneční znamení znamená ego, ascendent určuje vaše chování na veřejnosti. Ve zkratce - je to namalovaný úsměv, za kterým číhá vaše ohavné já…

 

          Ascendent v Beranu: Zuřivý býk.

 • Ascendent v Blížencích: Kdo by si jen pomyslel, že tolik skvělých žebírek se dokáže tak šikovně otáčet?
 • Ascendent v Raku: Vypadáte ustaraně. Zjistili jste, co znamená hovězí Wellington.
 • Ascendent ve Lvu: Vládce bohů Zeus se jednou přeměnil na krásného bílého býka, aby mohl svádět. Vy věříte, že vypadáte jako on..
 • Ascendent v Panně: Díky, žádné hovězí výkaly…
 • Ascendent ve Váhách: Naolejovaná kopýtka, nablýskané rohy, blýskavý kroužek v nosu…
 • Ascendent ve Štíru: Vypadáte temně a hypnoticky, ale jste jen paličatí.
 • Ascendent ve Střelci: Býk podivín. Připraven se vždy splašit nedaleko nějaké propasti.
 • Ascendent v Kozorohu: Udupali by jste zbytek stáda kvůli výnosné smlouvě.
 • Ascendent ve Vodnáři: Bučí to, vypadá a útočí jako býk. Ale jedná se o mimozemšťana z nedaleké hvězdy uvězněného v Býku.
 • Ascendent v Rybách: Obětní býk upjatý na mučednictví, takže se snaží sám zapálit posvátné plameny.

Vztahy a sex

Temné rande

Na rande vždy někoho seženete, tvrdě útočíte na cíl, který nakonec poleví. Partnerům dáváte často květiny a sladkosti ( kdyby byl diabetik pochutnáte si sami). Na ideálním dostaveníčku ležíte na sametovém sofa v soukromé pětihvězdičkové restauraci s krásnou, načančanou hlupačkou, která pro vás udělá vše a nebude náročná na konverzaci. Mezitím, kdy budete po jídle spát, vám ráda natrhá čerstvé vinné hrozny…

  Sex: pomalý, požitkářský, dusivý

Astrologové optimisté říkali něco o tom, jak je být s vámi pod peřinou smyslné, malátné a líně lahodné. A jak si všichni váží těch pomalých kopyt. Možná je to lepší, než beranův styl „buch buch, děkuji“, ale vy odmítáte vnést do rutiny něco nového či spontánního. Kdyby vám dali Kamasútru, pokusili by jste se jí sníst. Ale líbí se vám, když se pomažete čokoládou a můžete jí celou noc slízávat ( u toho však myslíte na to, jak by to bylo lepší jíst lžičkou rovnou z misky a dívat se u toho na pěkný film).

  Jaká jste v lásce krysa?

Toto není vaše parketa. Když už něco máte, držíte se toho. Dekódování vašeho výrazu „potřebuji více prostoru“ znamená, že zařídíte větší pole. Ex partneři již vyzkoušeli všechny možné způsoby, jak vás opustit ( například včetně potěšení celého fotbalového družstva), ale vy stále za nimi běháte a žalostně bučíte.Toto je pronásledování…

 Stupně nesnášenlivosti

 • Beran: nemají v šatníku náhodou toreadorský oblek?
 • Býk: neodolatelní potkávají nehybné: titánské klišé
 • Blíženci: tančí kolem vás a mávají rudou látkou, dokud se na ně neoboříte
 • Rak: když zaútočíte, oni odcupají stranou
 • Lev: zchudlé království chce spojenectví s vašimi buržoazními penězi.
 • Panna: jsou jako ze škatulky, ale jinak než vy
 • Váhy: ztělesněná elegance, vy se můžete vypořádat pouze s podstatou
 • Štír: zkrotí vás pohledem, takže sedíte déle
 • Střelec: náhlý hluk vám vždy překazí trávení
 • Kozoroh: oni mají více bankovních účtů než vy
 • Vodnář: nazvou vás materialisty a myslí si, že vás tím urazí
 • Ryby – chytají na udici vaší peněženku

Vztahy: na vašem vlastním poli

Existuje důvod, proč býci stojí na poli osamoceně. Ostatní ze znamení zvěrokruhu s vámi raději řeší společenské záležitosti přes tlusté sklo a kolikrát ztratí vůli k životu, když diskutujete o možných plánech do důchodu a zahraničních investicích osvobozených od daně. Další problém je, že musí být vždy po vašem, lidé většinou souhlasí, protože život je krátký.

 Práce: nudní od devíti do pěti

Možnost pracovat by jste zvolili i tehdy, kdyby vám kouzelná víla přičarovala hromadu peněz. Budete dělat skoro cokoli, co nevyžaduje naléhavé případy, nezapotíte se a máte blízko kantýnu. Jediné co vás zajímá, je výplata. Kolegové brzy zjistí, že nemají chodit ani přes kousek vašeho koberečku, nepřerovnávat dekorace na vašem stole a nepožadovat od vás nic, co není specifikováno v popisu vaší práce. Zaměstnavatel má z vás dobrý dojem, protože přivítáte nudné rutiny a dodržujete řád. Povýší vás a chcete zvýšit plat. On se směje a vy zmíníte odstavec 287b (ii) ve smlouvě. Oni kličkují, vy je doženete před pracovněprávní soud, pak k nejvyššímu a vyhrajete. Nemohou vás vyhodit a máte doživotní stravenky.

  Vysněná zaměstnání

 • Realitní magnát: my vidíme pustinu a vy nákladné městské domy. My vidíme historická místa a vy zase drahé byty.
 • Exekutor: To je trefa! Máte schopnost rozpoznat raněné zvíře, výhodný obchod a máte ryzí lhostejnost vůči těm, co přijdou o práci.
 • Bankovní lupič: nasadit kuklu, namířit zbraň, vzít neoznačené bankovky a večer se na sebe podívat v televizních zprávách.
 • Zloděj uměleckých předmětů: Z obchodu ukradnete encyklopedii umění a švýcarský armádní nůž. Určete cílový obraz. Podplaťte ostrahu, vyřízněte obraz a srolovaný ho zasuňte do nohavice. Nyní odkulhejte a pošlete klientovi fakturu.

Doma: přepychová past

Pozvete návštěvu, nalijete jim vázu šery, donutíte je sníst velkou bábovku. Ubrousky jsou dokonce i pod ubrouskem. Návštěva začíná být mimo a nemůže odejít. Začnete prodávat investiční fondy.

 

 

 Domácí disharmonie

 • Beran: neustálé grilování je vám z jakéhosi důvodu nepříjemné
 • Býk: sedíte tiše naproti sobě a čekáte, až ten druhý pochopí…
 • Blíženci: přesouvají nábytek, když se nedíváte
 • Rak: tráví mnoho času v kuchyni, až nebezpečně blízko vašich zásob jídla
 • Lev: jejich družiny a zavazadla zabírají moc místa ve vašem poli
 • Panna: stále hledají důvod, aby si mohli pro sebe potichu pomlaskávat
 • Váhy: vyhrají všechny spory o místo na gauči, dokonce i o ovladač na televizi
 • Štír: máte silné podezření, že potají jedí vaše koláče, ale bojíte se to říct nahlas
 • Střelec: používají váš oblíbený hrneček k vyplachování úst a nakonec ho náhodou upustí…
 • Kozoroh: vstanou brzy ráno za účelem otevření výpisů z účtu dříve než vy…
 • Vodnář: z legrace vymazali všechny vaše bezpečnostní kódy
 • Ryby: ve vašem vinném sklípku je každý den více a více místa…

Volno - temná stránka zábavy

Každý rok jste na místě, kde jste byli loni i předloni ( možná i jako mladí býčci). Máte rádi průvodce, jste zvyklí, že vás někdo vodí za čumák. Ideálních je čtrnáct dní lenošit ve Švýcarsku, kde můžete zkontrolovat své peníze a pojídat hory čokolády.

  Pekelná dovolená

Snowboarding s Blíženci a Střelcem: zima, mokro, nebezpečí a nepravidelná strava.

  Kdekoli se skrblivými Pannami a neschopnými Rybami. Budete všechno platit.

  Dva týdny v dánské nudistické osadě s Pannou posedlou péčí o zdraví. Museli by vás omámit laserovou pistolí a strhnout z vás šaty.

 Předpokládejme, že vás s 11-ti dalšími z každého znamení, vysadili na pustém ostrově. Koho by jste se zbavili nejdříve? Nejraději všech, aby jste si zajistili dostatek potravy. Ale co když by jídlo došlo? Následuje rána z milosti Blíženci, Panně, Kozorohovi a možná ještě Střelci, který hodně jí.

 Síň hanby

 • Čingischán: Diktátor všech diktátorů. ( chán = pán světa). Když mu bylo třináct, ujal se vlády nad Mongoly, vybudoval impérium od Černého moře až po Tichý oceán. Zemřel v sedmdesáti letech v posteli s mladou přítelkyní.
 • Adolf Hitler: Ocenění superstar Temnoty. Nejhorší člověk moderních dějin.
 • Saddám Husajn: Jako prezident iráckého státu od roku 1979 dosazoval do režimu členy své rodiny. Měl četné paláce a v koupelnách kohoutky z ryzího zlata.

 VÍCE ZDE: http://internetweek.cz/kategorie/temny-horoskop